Puha sarkakKönnyen felhelyezhető, jól tapadó sarokápoló tapasz.
A végeredmény egy használat is után kiválthatja a sarokreszelőt, ami nem kicsi eredmény🙂
Nekem bevált.
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
👍Többször vásároltam, az ízéhez nagyon nehéz hozzászokni, enyhén csíp. Viszont tapasztaltam a fehérítő hatást. Ami számomra nagyon nem tetszett az a csomagolás, fémből van és elég nehéz kinyoTöbb információ
HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
Tokeletes! 😍🫰🏻Hosszantarto, jo illatu, rengetegen dicsertek! Jobb, mint barmilyen ruzs vagy szajfeny, nagyon konnyen lejon egy torlessel amikor leszedi az ember a nap vegen, de egesz nap rajta marad eves,Több információ
10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
RemekElsősorban termeszetesen a letisztult design fogott meg, de már régóta szereztem a termékkel a jó visszajelzések miatt is. A külső megjelenést követően a belső tartalom is kellemes meglepetéTöbb információ
Puha sarkakKönnyen felhelyezhető, jól tapadó sarokápoló tapasz.
A végeredmény egy használat is után kiválthatja a sarokreszelőt, ami nem kicsi eredmény🙂
Nekem bevált.