Fantasztikus puhaságSoha nem volt még ilyen szuper arctisztítóm! Felvitelkor könnyen terül a bőrön, kellemesen olajos. BB krémet, szemhéjfestéket, rúzst maradéktalanul eltávolítja, a szempillafestékből keveset Több információ
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Vitamin C Brightening SerumKicsit drágább az átlagoshoz képest, de ennek ellenére megéri.
Ragyogó bőrt kölcsönöz.
(A termék ragacsos, beszívódás után könnyen lehet rá sminkelni.)
Szemkörnyék krémNehéz krém, de kellemes érzés a szem alatt, nem zavaró. Hetente 1-2x használom, nálam világosító hatást nem ért el. Illata rendben van.
Hormonális pattanásos bőrNagyon kellemes és jó illatú a termék. Én vatta koronggal szoktam 2x is át tisztítani az arcomat vele. Nyugtatja és hidratálja a bőrt egyszerre. Reggel és este szoktam használni, szóval ajánTöbb információ
Végül hidratáló gél krémA zselés krémekkel mindig gondjaim vannak, mert amint felszívódnak, kiszárad az arcom. Ez valójában hidratál nyáron, és nem tör ki.
Egy kis aloe illata van.
Nem lenne elég száraz bőrre és hiTöbb információ
Szép, de száraz bőrre nem lesz elégSzép, de száraz bőrre nem lesz elég.
Jó zsíros bőrre, DE illata van, szóval ha érzékeny vagy, vigyázz.
Az állaga olyan, mint egy zselés krém.
Fantasztikus puhaságSoha nem volt még ilyen szuper arctisztítóm! Felvitelkor könnyen terül a bőrön, kellemesen olajos. BB krémet, szemhéjfestéket, rúzst maradéktalanul eltávolítja, a szempillafestékből keveset Több információ
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket