HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
Testes hidratáló krém Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömTöbb információ
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.