Must haveTea színű vizes toner amit nedves bőrre kenem a hialuron tartalma miatt. Nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm és extra érzékeny a szemem, de szerencsére nem okozott irritációt. AjTöbb információ
Csodás illatImádom! Kaptam ajándékba, és annyira megszerettük, hogy most rendeltem megint. Az olajos arctisztító után szoktam használni, mint habos arctisztító. Nagyon kellemes narancsos az illata.
Méltó társa az olajnak!Szép sűrű arctisztító. Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi is elég, mégis maximális a hatása. Kicsit csikorgós lesz a bőr, aki ezt nem kedveli, inkább gondolja át a megvételt, de én nagyoTöbb információ
Egy szinte tökéletes hidrofil olaj! Könnyen felvihető, szépen tisztít. Vízzel elegyedve nagyon kellemes az állaga. Nem tolakodó, nem ragadós. Hasznát után kéri a következő lépést, ami lehet toner, szérum, krém. Csak ajánlani tTöbb információ
Tökéletes termékNagyon szeretem, először a rendelés leadása után eszméltem hogy olajos lemosóra vágytam, de termék ismertető, méret és ár alapján őt választottam,de már mérsékelt lelkesedéssel vártam az arcTöbb információ
Hidratáló tonikHasználat után azonnal érzem, mennyire hidratálttá válik a bőröm. Könnyed, kellemes illata van. Biztosan újra fogom venni. Ajándékba kaptam egy sampont, egy maszkot és rengeteg mintát is - mTöbb információ
A legjobb tisztító olajSok tisztító olajat próbáltam már, de ez volt a legjobb. Volt belőle egy kis mintám, és most a teljes méretet rendeltem meg. Pattanásos bőröm van, és a benne lévő parfüm ellenére kíméletes aTöbb információ
Könnyű esszenciaAjándékként kaptam a vásárlásom mellé, nagyon köszönöm 😘
Arctisztítás után nedves bőrre kenve megadja az alapot a többi lépésnek. Nincs illata, kellemes. Imádom a fermentált cuccokat 🤩
Szuper🤩Az éjszakai maszk verzióját próbáltam először, azt imádtam, de sajnos azóta sehol nem találom, ezért ezt vettem helyette - nem bántam meg!
Ezt is inkább este használom, kicsit sűrűbb állaga Több információ
Must haveTea színű vizes toner amit nedves bőrre kenem a hialuron tartalma miatt. Nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm és extra érzékeny a szemem, de szerencsére nem okozott irritációt. AjTöbb információ
Csodás illatImádom! Kaptam ajándékba, és annyira megszerettük, hogy most rendeltem megint. Az olajos arctisztító után szoktam használni, mint habos arctisztító. Nagyon kellemes narancsos az illata.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket