Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 4
Amikor ma először kipróbáltam a lemosót, teljesen lenyűgözött! Gélszerű állagú, majd kellemes, tisztító habba alakul, ami felhőszerű érzést kelt a bőrön. Illatmentes és teljesen szilikonmentes. És úgy tűnik, a kombinált bőröm is imádja. <3 Nagyon szépen köszönöm!
Ez a lemosó számomra a tökéletes darab. Olyan szépen megtisztította az arcom, amilyet nem tapasztaltam még lemosóval. Sehol egy eltömődött pórus. Puha tőle a bőröm. A lemosó állaga is szuper.
Nagyon enyhe hámlasztó hatású - én a durvábbakat szeretem, de ez oxigénmaszkként is funkcionál, ami jó. Még rövid ideig használom, de örülök, hogy nem voltak rossz reakcióim... De azt sem tudom, hogy újra megvenném-e, egyszerűen csak rendben van.
Tökéletesen tisztítja a bőrt, egyáltalán nem szárítja és jó az összetétele, csak ajánlani tudom 😊
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.