Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Ajánlom. Nagyon jó termék.
First time I tried it and I do not have any regrets! It has mild formulation which is perfect for sensitive skin like mine. It does not make my face dry after using that is why I did not break out at all. It is really hard to find a product that suits my skin type so I am thankful that I found this! Big container at a affordable price I must say! I only use it once a week for exfoliation.
Számomra a legjobb peeling - gyengéd, nem irritál és nem karcol. Nincsenek benne éles részecskék, inkább olyan, mint az aprított papír. Általában irritált a bőröm a peelingek után, de ez után egyáltalán nem. Kellemes és diszkrét illata van.
Nagyon kíméletes. Finoman hámlaszt, mégsem szárít. Használata után hidratált lesz a bőröm.
Egy nagyon jó és érdekes hámlasztó gél. Felvitel után olyan érzés, mintha az ujjaid alatt hengergetnéd. Gyengéd, mégis hatékony. Kellemes, finom illata van. Nem okoz allergiát vagy irritációt.
Hozzá voltam szokva a „klasszikus” hámlasztókhoz, amik apró magokat, vagy durvább részecskéket tartalmaztak. Ez? Egy igazán gyengéd hámlasztó, ami nem dörzsöl, hanem finoman tisztít. Olyan érzés, mintha egy keményebb papírt morzsolnának az arcodra :D Nekem nagyszerű!
Nagyon jó peeling, ajánlom, varázslatos érzést kelt az arcomon a használata után.
A peeling kiváló a száraz és érzékeny bőrű emberek számára, mint én. Nem tisztít mélyen, gyengéden hámlasztja a hámréteget, a kiszerelése hatalmas de biztosan veszek másikat.
A legjobb peeling, amit valaha használtam, azt csinálja, amit állít :)
Már veszek egy újabb csomagot egy remek peelinghez. Mindenkinek ajánlom
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.