Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 14
Ez a tonik igazán csodálatos. Mélyen hidratálja a bőrt, és használat után friss, kényelmes érzetet hagy maga után. Problémás és pattanásos a bőröm, de ettől függetlenül tökéletesen bevált: nem irritálja a bőröm, inkább nyugtatja, és segít csökkenteni a bőrpírt és a pattanások utáni foltokat. Rendszeres használattal azt vettem észre, hogy a foltok kissé halványultak, és a bőröm egészségesebbnek és ápoltabbnak tűnik. Az is tetszik benne, hogy segít visszaállítani a bőr egyensúlyát, és nem hagy ragacsos érzetet. Mindenképpen az egyik kedvenc termékemmé vált, és szívesen megvenném újra.
Kozmetikumokat terveztem rendelni, és úgy döntöttem, hogy véleményt írok a legjobb termékekről, amelyek igazán segítettek, és nagyon tetszettek🤗 Először is, a CuSkin tonikja. Vegyes bőröm van, de a svédországi tél annyira kiszárította a bőröm, hogy egyetlen szuperbarrier krém sem segített. A bőr túlszáradt, és még a szárazság okozta irritáció ellenére is fakó volt, sőt kiütések is jelentek meg az arcomon, amik néha viszkettek is 🥲 A kérésem az volt, hogy állítsák vissza a bőrbarrierjét, hogy a bőröm igazán telt és ragyogó legyen 🥹 Azt javasolták, hogy szedjem ezt a tonikot, valamint az Anua PEACH 70 + NIACIN-t. Nagyon örülök, hogy már az első használat után eredményt kaptam. Most már egy hónapja naponta kétszer használom a tonikot, és még az arcomon lévő kiütések is szinte teljesen begyógyultak és eltűntek. 100%-ban ez most az állandó bőrápoló kozmetikumom ☺️💕
Ez a tonik az egyik legjobb tonik, amit valaha használtam. Az állaga egy kicsit sűrűbb, mint a víz. Enyhén ragacsos réteget hagy a bőrön. Nincs semmilyen jellegzetes illata. Alkalmas érzékeny, rosaceás bőrre.
Nem régóta használom, de máris tetszik. Zsíros és nagyon érzékeny a bőröm, rosaceám van. Minden második nap használom az esti rutinomban: 1. Arctisztító 2. Bifida tonik 3. Azelainsav 10% 4. Mary May 6 peptid komplex 5. MANO hialuronsav szérum (HA.E-hidrát) 6. Uriage Tolederm Control (ha nedvességhiány van)
Második üveg. Nagyon ajánlom. Fogok még rendelni ❤️
👍
Tetszik, a tonik használata után nagyon jól néz ki a bőröm.
A tonik jól teszi a dolgát. Gyönyörűen hidratál, és teltebb textúrájú, mint sok tonik, mégis nagyon könnyűnek érződik az arcon.
Érzékeny a bőröm, de egy hét használat után tiszta, nyugodt, hidratált és tiszta lett. Ajánlom.
Mindig is szerettem volna venni egy probiotikus arctonikot, a CU Dr.Solution Bifida Barrier Tonert, és végre megvan! Nagyon könnyű és nem ragad, szinte olyan, mint a víz. Ez a tonik azonnal hidratálja és nyugtatja a bőrt. Nyáron még krémet sem kell használni. Semleges illata van, és nagyon sokáig kitart. Elégedett vagyok ezzel a tonikkal, és ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.