Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 32
Nagyon tetszett ez a gél - jól tisztít, de mégis gyengéd a bőrhöz. Nem nyikorog, így nem szárítja ki. Átlátszó gél, szinte szagtalan, nagy térfogatú és jó áron van!
A tisztítót nemcsak az arcomra, hanem a dekoltázsomra és a vállamra is használom. Jól tisztítja a bőröm, és rendszeres használattal kissé csökkenti a pattanásokat. Valóban kiváló minőségű tisztítás érzetét kelti. Az illata kellemes, diszkrét. Kellemesen meglepődtem, hogy ilyen árért milyen nagy a mennyiség – nagyon kedvező. Az állaga könnyű, kényelmes, jól habzik.
Reggeli arctisztításra használom a gélt, nem irritálja az érzékeny bőrömet, az árához képest egy ilyen nagy kiszerelés nagyszerű, csak ajánlani tudom.
Nagyszerűen tisztít, szagtalan, szóval azt mondanám, hogy érzékeny bőrre is alkalmas, gyönyörűen habzik, kis mennyiség is elég, a bőr gyönyörűen tiszta, anélkül, hogy feszülő érzés lenne. Nagyon sokáig elég, szóval dicsérem az ár-érték arányt👍
Kombinált a bőröm, és ez a gél nem szárítja ki, jól tisztít, és nem irritálja. Praktikus a használata.
Nagyon szeretem, először a rendelés leadása után eszméltem hogy olajos lemosóra vágytam, de termék ismertető, méret és ár alapján őt választottam,de már mérsékelt lelkesedéssel vártam az arctisztító habot, ami meglepetésemre olajos állagú, tökéletesen tisztított, utána a micellás lemosónak szinte semmi dolga nem maradt, nem irritálta a szemem és pihepuha bőrt eredményezett, örülök hogy mellette döntöttem.
Ez a lemosó gél fantasztikus. Tiszta érzetet hagy maga után a bőrömön, anélkül, hogy száraz, feszülő vagy csikorgó érzés lenne utána. Az állaga könnyű és kellemes, a nagy kiszerelés pedig azt jelenti, hogy sokáig elég. Határozottan nagyszerű mindennapi lemosó.
Gél-ampulla állagú. Nagyon puhává és harmatossá teszi a bőrömet, és egyáltalán nem szárítja ki mosás után. Az esti dupla tisztítás során is nagyon jól tisztít, a tisztító balzsam után. Tetszik, hogy illatanyag- és illóolajmentes. Centellát, allantoint és zöld teát is tartalmaz, amelyek aktívan enyhítik a bőrpírt. Az édesgyökér és a Bifida fermentok segítenek a ragyogásban, a Papain (egy papaya enzim) pedig gyengéden oldja az elhalt hámsejteket, amelyek sötétebbnek mutatják a PIH-t. A Bifida komplex és a ginzeng kivonatok a bőrbarrier erősítésére és a rugalmasság javítására összpontosítanak, amelyek az öregedésgátló fő előnyei. Valóban kiváló minőségű tisztítószer. Száraz, PIH-s, I-es típusú bőröm van, és tökéletesen működik a bőrömön.
Nagyon hatékony termék; már kis mennyiség is elég az arc lemosásához. Könnyen habzik, alaposan tisztít, és frissességérzetet hagy maga után. Fogom újra venni.
A tisztító gél nagyon gyengéd, nem irritálja az atópiás ekcémára és száj körüli dermatitiszre hajlamos bőrömet. Klasszikus habot képez, és néhány tisztító termékkel ellentétben a hab könnyen lemosható. Második lépésként használom, olajos tisztítás után. Nincs illatanyaga, ami nálam előny. A nagy kiszerelés örökké tart. Nekem is van krémem ebből a termékcsaládból, és én is elégedett vagyok vele.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.