Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Testes hidratáló krém Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömTöbb információ
Téli arckrém Száraz bőrre szerintem ez a legjobb krém. Főleg téli hideg időben használtam és nagyon sokat segített. Erős, nehezebb és zsírosabb állaga miatt nekem bevált 🩵
Hasonló szárazabb bőrtípusnál Több információ
Kiváló szemkörnyék hidratálóAkinek hidratálásra van szüksége és egy kis halványításra, annak tökéletes választás lesz. Nem egy hatóanyag bomba, de tökéletesen hidratál és ezáltal "feltölti" a szemkörnyék bőrt és halvánTöbb információ
Szemkörnyék krémNehéz krém, de kellemes érzés a szem alatt, nem zavaró. Hetente 1-2x használom, nálam világosító hatást nem ért el. Illata rendben van.
CoolNagyon jól hűsít és nyugtatja a szem alatti részt. Biztosan újra fogom vasárolni! Külön tetszik a praktikus kis kanál, amivel könnyen ki lehet szedni a dobozból:)
Jó választásKellemes, frissítő, könnyű állagú krém. Több lépéses rutinba ajánlom. Az érzékeny-száraz bőrőmön örömmel használom. Az összetevő listája és a márka híre miatt választottam. Nyárra szerintem Több információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket