Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Kedvenc lettEddig mindig egyenként csomagolt szemtapaszokat használtam, gondoltam kipróbálom a tégelyes, több darabos verziót. Nagyon meggyőzött a termék, sokkal jobb, mint a külön csomagolt változatok,Több információ
Szuper Szép nagy gyulladt pattanásom nőtt, az a fajta, aminek neki se állsz kinyomni, mert esélytelen hogy győzz. Ez a tapasz 2 nap alatt lenyugtatta a nagy bumpszlit a fejemen, egész biztos újra fTöbb információ
Eddig legjobbEddig legjobb szem alatti "maszk" amit használtam. Csökkenti a szem alatti táskákat, feszesíti a bőrt, hűsít! A csomagban van egy kis applikátor amivel könnyű kiszedni őket
Kellemes meglepetés Nem vártam tőle túl sokat, így nagyon meglepett, hogy valóban használ és az állaga is szuper. Nálam ez alapdarab lett,mindig kell lennie itthon.😊
szemtapaszokRendben vannak ezek a kis szemtapaszok, szépen lehúzzák a reggeli pufit. Annyi a negatívum talán, hogy a tapaszokon rengeteg szérum van, és emiatt lecsúsznak a bőrömről, nem tapadnak rá olyaTöbb információ
Hidratáló lábmaszkMár az első használat után puhább lett a lábam. Kellemes érzés viselni, annyi hátránya van, hogy nem lehet lezárni.
Habár a makacsabb bőrkeményedésekkel nem bír el, kiváló hidratáló a lábnaTöbb információ
Kicsit szárítAz én bőrömnek szárítja. Nyáron rendben volt, de télen túl sok. Főleg, ha utána sminkelsz, látom, hogy az államon hámlik a bőr a szárazságtól
Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket