Semmi különös Használja ezt a bőrradírt egy hónapig, és nem látja a hatást. Hajmosás után kicsit frissebb érzetű a szobor, jó az illata, egy csomag 2-3 alkalommal használható és ennyi.
Nem tudom, talán toTöbb információ
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
ÚjravevősNagyon puha tőle a hajam, a kiálló szálakat is szépen lesimítja, kicsi a kiszerelés, de még mindig jobban megéri mint a K18, és ugyanazt tudja. :)
Kedvenc ampullák!Mindig ezeket az ampullákat használom, mert életmentők, ha gyors, de kiváló minőségű hajápolásra van szükséged! Hidratálnak, feltöltenek és simítanak! Azt javaslom, hogy 10 percig hagyd a haTöbb információ
VéleményVártam egy kis időt az értékelés írásával, hogy többszöri használat alapján tudjam megosztani a tapasztalatomat. Próbaként egy kisebb kiszerelést vettem egy hozzá passzoló maszkkal együtt. ATöbb információ
Javító ampullaEddig csak 1 volt használva. Extra fényt ad, de ha a haj száraz, akkor jobb, ha nem használjuk túl gyakran, és használjunk jó mélyhidratáló maszkot és kondicionálót az előző és további kezelTöbb információ
Több idő kell Használja ezt vagy egy hónapig. Nem lát jelentős hatást. A termékfogyasztás nagyon alacsony, még mindig az első ampullát használjuk. Friss hideg érzést ad a felvitel után, és lényegében ennyTöbb információ
Semmi különös Használja ezt a bőrradírt egy hónapig, és nem látja a hatást. Hajmosás után kicsit frissebb érzetű a szobor, jó az illata, egy csomag 2-3 alkalommal használható és ennyi.
Nem tudom, talán toTöbb információ