Must haveTea színű vizes toner amit nedves bőrre kenem a hialuron tartalma miatt. Nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm és extra érzékeny a szemem, de szerencsére nem okozott irritációt. AjTöbb információ
érzékeny bőr 29LNagyon szeretem. Ez az első lépés a rutinomban, ha rosszabb a helyzet, rétegezem és mindig nagyon szépen nyugtatja a bőröm. Hamar lehúzza a pirosságot. Nagy kedvenc
Tökéletes termékNagyon szeretem, először a rendelés leadása után eszméltem hogy olajos lemosóra vágytam, de termék ismertető, méret és ár alapján őt választottam,de már mérsékelt lelkesedéssel vártam az arcTöbb információ
A lehető legjobb választásEddig azt gondoltam, hogy megtaláltama legjobb fényvédőt, de mióta megvan és ezt használom, nem is nyúltam a többiért. Sűrű, de nagyon könnyen kenhető, és mivel enyhén színezett, így akár önTöbb információ
Ma:nyo=MinőségIsteni lemosó olaj, aminek az összetevője csak ez: Olajok! A mostani összetevő listában szerencsére Limonene és Linalool nem szerepel már. Nagyon selymes puha bőrt varázsol használat után, eTöbb információ
Nagyszerű hámlasztóAmikor először felkentem az arcomra, csak pislogtam, hogy mennyire hatásos. Nagyon sok szennyeződést eltávolított, használat után könnyen le lehet mosni. A Manyo szerintem az egyik legjobb kTöbb információ
Barrier támogatásLassan az üveg végére érek, es nagyon tetszik. Gyorsan beszívódik, egyenlíti es nyugtatja a bőrt. A dr althea 147 krémmel együtt látványosan tudta javítani a bőröm
Toner korongA kedvenc tonerem valaha. Ajánlás után választottam ezt a terméket és abszolút nem bántam meg. Tökéletesen tonizál, minden nap használom. A legjobb hatás érdekében én 2 korong használatát jaTöbb információ
Szuper🤩Az éjszakai maszk verzióját próbáltam először, azt imádtam, de sajnos azóta sehol nem találom, ezért ezt vettem helyette - nem bántam meg!
Ezt is inkább este használom, kicsit sűrűbb állaga Több információ
Must haveTea színű vizes toner amit nedves bőrre kenem a hialuron tartalma miatt. Nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm és extra érzékeny a szemem, de szerencsére nem okozott irritációt. AjTöbb információ
érzékeny bőr 29LNagyon szeretem. Ez az első lépés a rutinomban, ha rosszabb a helyzet, rétegezem és mindig nagyon szépen nyugtatja a bőröm. Hamar lehúzza a pirosságot. Nagy kedvenc
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket