Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 19
Hatékony tisztító hab, összehúzza a pórusokat, azt teszi, amit kell Csípő érzés a szemekben
A termék sokáig elég, sűrű és kellemes illata van. Nem ajánlom gyakori használatra, mert szárítja a bőrt. Az én bőröm zsírosabb, hajlamos a kipirosodásra és a gyulladásra. Nem hagyott maga után semmilyen maszatosságot, jól tisztít, de nagyon szárítja a bőrt. Csak hetente párszor használom!
A nővérem, aki erről a weboldalról rendelt termékeket, mutatott be nekem ezt a céget. Régóta kerestem igényes bőrre való bőrápolási terméket. A minták használata után azonnal leadtam a rendelést, és beleszerettem. Ez volt az első lépésem a száraz, fáradt bőröm tisztításában és táplálásában. Hab állagú; egy nagyon kis mennyiségű termék felvitele és víz hozzáadása után egy finom felhőt kapsz, amely körülöleli, nyugtatja és hidratálja az arcodat. Már egyetlen használat után eltűnt a feszülő bőr és a szárazság érzése. Nagyon ajánlom.
Bőrtípus: normál. Kor: 25. Jól tisztít, minden bőrtípusra alkalmas. Nincs irritációm. 3 éve használom :)
Nagyon szeretem ezt a tisztító habot, puha és kellemes tőle a bőröm. Fogok még rendelni belőle.
Először egy mini kiszerelést kaptam ajándékba. Miután kipróbáltam, muszáj volt egy nagy kiszerelést vennem. Kellemesen meglepődtem, milyen fantasztikusan képes tisztítani a bőrt. Eddig csak a Medipeel márkát használtam, de azt hiszem, a Ma:nyo is megtalálja a helyét az otthonomban.
Nagyon elégedett vagyok ezzel a lemosóval. Tökéletesen tisztít, és ugyanakkor nem hagy maga után száraz, feszülő érzést. Nagy rajongója vagyok.
Nagyszerű termék. Tisztítja a pórusokat és nagyon jól habzik.
Zsíros, pattanásos bőröm van, és nagyon elégedett vagyok ezzel a tisztító habbal. Sok vélemény szárító hatású, de tapasztalatom szerint egyáltalán nem szárítja ki a zsíros bőrt. Ezt a véleményt a teljes csomag elhasználása után írom, és észrevehetően kevesebb mitesszert és eltömődött pórust vettem észre az államon. Egy igazán kis mennyiség is elég a tisztításhoz, a termék gyönyörűen habzik, így sokáig elég.
nagyon finom arctisztító hab, érzékeny vegyes bőröm van, és még mindig úgy érzem, hogy kicsit túlságosan szárítja a bőröm. Használatra jó inkább nem mindennapi, ezen kívül semmi kifogásom, jól eltávolítja a sminket és spf!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.