Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 58
Nagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik. Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Csupán egy borsónyi mennyiség kell ehhez a termékhez, hogy felhabosodjon, és a lehető legillatosabb, frissítő habot képezze az arcodon, amely könnyen leöblíthető, és tisztává és puhává varázsolja a bőrödet. Csodálatos termék, és nagyszerű áron!
Nagyon ajánlom ezt a habot, gyönyörűen tisztít. Ez a második termékem. Kötelező darab, és puha és sima tapintású lesz tőle az arcom.
Könnyed textúra, aloe vera illat, amit személy szerint nagyon szeretek... teljes tisztító hatású, nem igényel nagy mennyiséget a felvitel során... sok habot képez, és mosás után felfrissültnek és tisztának érzem az arcom... Tudom, hogy más vélemények alapján a termék érzete zavaró lehet, de személy szerint én jól érzem magam vele, és minden nap használom irritáció vagy további problémák nélkül!! Zsíros a bőröm, és összességében nagyon elégedett vagyok, ajánlanám és újra megvenném!!
Nagyon jó hab! Kellemes tapintású, és az illata egyszerűen elragadó!
Azt hittem, találok egy jobb lemosót, mint a Dear Klairs-é. Tévedtem! Vegyes bőröm van (dehidratált: a szám körül, az orrom körül és a szemem között // zsíros: a homlokom). Ajándékba kaptam egy csomagot egy 60 eurós rendeléssel, és hagytam egy ideig állni, mert aggódtam, hogy a KKUL nem lesz kompatibilis a többi termékemmel. De aztán elfogyott a Dear Klairs lemosóm, és nem tudtam újravásárolni, mert akkoriban már elfogyott, így a KKUL-hoz kellett folyamodnom. Kicsit feszesítette a bőröm, de azonnal észrevettem a javulást! A bőröm simább lett, és nem jöttek ki pattanások a használata közben. Most visszaváltottam a Dear Klairs-re, és azonnal észrevettem, hogy sokkal több pattanásom van, és irritált a bőröm. Szóval most rendelek még!
A hab eltávolítja a sminket és nagyon jól tisztítja a bőrt. Könnyen használható, kellemes illata van. Zavar, hogy a végén furcsa, száraz érzést hagy a bőrön.
Érzékeny és zsíros a bőröm, ez a termék már az első mosástól kezdve nem vált be nálam. Amint megmostam az arcom, elkezdett égni és kipattanni, attól tartok, hogy megsértettem a védőréteget. Ezzel fogom megmosni a dekoltázsomat és a hátamat.
Eleinte nagyon tetszett a termék – nagyon hatékony, gyengéd és jól tisztított. Azonban miután hónapokig naponta használtam, fokozatosan szárítóvá vált a bőröm, ráadásul zsíros a bőröm. Nem tudom ajánlani – ebben az árkategóriában sokkal jobb tisztító géleket is találhatsz.
Számomra csodálatos 😍 jól tisztít, nem feszülő bőrérzet, nem irritálja a bőrt, és ha túl sok vizet adsz hozzá, nagyszerű emulzióvá alakul 🤭
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.