Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 16
Imádom a Centella termékeket. Gyengédek és alkalmasak a dehidratált bőrömre. Szilikon applikátorral viszem fel a habot, és szépen tisztítja a bőrömet.
Ez az arctisztító hab a legjobb és legkedveltebb a rutinomban. Alaposan és gyengéden tisztítja a mirigyeket és a hámréteget. Sima és feszes lesz tőle a bőröm. Ez már a második alkalom, hogy megvettem.
Meg vagyok vele elégedve, szépen tisztítja a bőrt, de számomra picit túl sűrű az állaga, némi illata is van
Nagyszerű hab! Használat után alaposan tisztának érzem az arcom. Nagyon ajánlom.
A hab nagyon jó, szépen tisztítja a bőrt, és nem érzem utána feszülő, száraz bőrt, felváltva használom a márka barna habjával, és nagyon elégedett vagyok. Száraz és érzékeny bőr, 37 éves.
Zsíros/kombinált, tág pórusú bőrre ajánlom (ahogy a termék neve is sugallja). A márka összes tisztító gélje közül ezt szeretem a legjobban - a legjobb arányt képviseli a tisztító hatékonyság tekintetében zsíros, tág pórusú bőrön vs. enyhe irritáció esetén. Például a márka zöld BHA-s gélje túl irritáló lehet, és a márka hidratáló géljei (barna és fehér) véleményem szerint nem tisztítják jól a zsíros, eltömődött pórusokat. A gél használata után a bőr tiszta, és nem szárítja ki túlságosan, egyértelmű, hogy hidratálást kell biztosítani szérum és krém formájában - de ez kötelező, és nem számít, melyik gélt használod. Voltak más márkák "poreminimazing" típusú géljeim is, amelyek rendkívül szárították és mosás után feszesítették a bőrt - ez a gél határozottan nem ezt teszi.
Egy szuper tisztító hab, hihetetlenül hatékony. Az arcom annyira tiszta, hogy szinte matt, fantasztikus eredmény! Nem minden nap az én bőrtípusomnak való, de ugyanazon márkától egy másik habot használok felváltva. Az eredmények lenyűgözőek!
Ez a legjobb hab 🥰 Problémás a bőröm, és tényleg segített. Nincsenek már mitesszereim vagy pattanásaim, a bőröm nagyon puha és sima. Nagyon örülök. Kaptam egy újabb habot ajándékba, ami szintén nagyszerű, ahogy sok más minta is. Mindenképpen fogok még rendelni erről a weboldalról; minden nagyon gyorsan megérkezett és gyönyörűen becsomagolt, köszönöm 🥹❤️❤️❤️❤️
Egy teljesen más lemosó, mint amiket mostanában használok. Először eléggé haboztam, de nem bántam meg.
Ha egy hosszú hét után egy erősebb lemosóra vágysz, akkor ez mindenképpen a megfelelő. Gyönyörűen tisztította a bőrömet, de sajnos ki is szárította, ezért hidratálással kell kiegészítened a rutinod.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.