👍Többször vásároltam, az ízéhez nagyon nehéz hozzászokni, enyhén csíp. Viszont tapasztaltam a fehérítő hatást. Ami számomra nagyon nem tetszett az a csomagolás, fémből van és elég nehéz kinyoTöbb információ
👍Többször vásároltam, az ízéhez nagyon nehéz hozzászokni, enyhén csíp. Viszont tapasztaltam a fehérítő hatást. Ami számomra nagyon nem tetszett az a csomagolás, fémből van és elég nehéz kinyoTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket