❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
LemosóTisztaság érzetet hagy maga után, olajos lemosó után ez a második lemosóm. Nem szárít, igaz én használok hidratáló krémet. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég :)
KrémImádom Imádom és Imádom.
Nagyon kellemes banán illata van. Nem tart sokáig az illat. Viszont nagyon szépen helyre hozza a száraz berepedezett kezet.
Eddigi kedvenc Habzó arclemosókból ez volt az első márka és illat amit próbáltam. Imádom az áfonyás illatát. Kellemes, puha bőr a végeredmény. Ez a biztos pont ahova mindig visszatérek, de azért még teszteTöbb információ
SzuperElőször csak kipróbálásra vettem egyet mert a régi black mask dolgot nagyon utáltam, soha nem jött le rendesen, és többet ártott, mint használt😅 Hát ez nagy előrelépés ahhoz képest. Ennek aTöbb információ
❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket