10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Nagyon tetszik Egy kis mintàt kaptam ajándékba , amint elfogy meg fogom rendelni a nagy kiszerelést ! Nem hagy zsíros érzetet ! Nagyon jó az érzékeny arcbőrömre !
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
KedvencNagyon szép kis termék, a missha BB krémet cseréltem erre, habár annak a semleges színe jobban tetszett, de ez hormonbarát és cruelty free . Csak ajánlani tudom. Kicsit sárgásabb a tónusa, Több információ
Könnyű krém erős hidratálásNagyon könnyed, nem ragacsos, utána a bőröm hidratált, nem húzódik. Alá szérumot használok, ezzel és a BB krémmel nem kukacosodik. Az aknéra tökéletes, nyugtat.
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ