Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.







Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 26
Nagyszerű az érzékeny bőrömre. Hidratálás és gyengéd ápolás. Tisztítás után ez a rutinom második lépése. Az arcom száraz, sérült és pattanásos, de pozitív változásokat látok. Ez már a második vásárlásom ebből a termékből. Ajánlom.
Ez a tonik tényleg nagyszerű. Könnyű, finom, kellemes illata van, és gyorsan beszívódik, így nem kell sokat várnom, hogy továbblépjek a rutinom következő lépésére. A bőröm hidratáltabbnak, nyugodtabbnak és nagyon kényelmesnek érzi magát a használata után.
Tisztítás után nagyon sokat segít. Egyáltalán nem húz.
Száraz a bőröm és érzékeny a szemem, így az, hogy nem csípi a szemem, megkönnyebbülést jelent.
A rendelés nagyon jól becsomagolva érkezett meg, mintákkal és ajándékokkal. Kíméletes és kellemes termék, ami nagyon jól felszívódik. Hidratál, és nem okozott semmilyen irritációt.
Tökéletesen hidratál, még krém sem kell hozzá.
Ezt a tonikot egy kozmetikus ajánlotta nekem. Meglepett, hogy milyen puha ez a tonik. Egy kicsit meglepődtem a sűrű állaga is (nem olyan, mint a víz, inkább gél, ami szokatlan egy tonik esetében). Ugyanakkor nagyon gyengéd és jó az összetétele! Kombinált bőröm van, felvitel után puhító és nyugtató hatást érzek. Lássuk, meddig tart, eddig egy hete használom, és mindent szeretek.
Mindenkinek ajánlom, akinek érzékeny a bőre.)
Nagyon hatékony és kellemes. Mind ez, mind a nyugtató hatású nagyszerű. Nagyon ajánlom.
Ezt a tonikot egy bőrgyógyász választotta nekem nyárra. Könnyű, alig érezhető kellemes illattal. Több mint 2 hónapja használom naponta kétszer, és még mindig több mint a fele van az üvegben. Nagyon szeretem, jól hidratálja és nyugtatja a bőrt.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.