FényvédőTermékmintát kaptam. Àllagra kicsit testes, nehézkesebb eloszlatni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget. Melegebb időben az elején kicsit fullasztó is viselni.Viszont nem fényesedik.ÖsszessTöbb információ
Új kedvencem 😻100ml alapozó ennyi pénzért ajándék! Csatoltam előtte-utána fotót, ragyogó, hidratált végeredmény. A fedése közepes, de építhető, nagyon jól hidratàl. 😻 Nyárra megveszem a sötétebbet is.
Átlagos Elég világos a krém. Pedig azért vettem meg mert azt írta hogy rózsaszín így gondoltam ad egy kis színt az arcomnak.
Nem ragad, könnyen eldolgozható.
Nekem bevált!Az utóbbi időben nem szívesen használok vastag alapozót, mert az érzékeny, pattanásra hajlamos bőrömet könnyen eltömítik. A kipróbált BB krémek közül eddig ez a kedvencem, szerintem ár/értékTöbb információ
FényvédőTermékmintát kaptam. Àllagra kicsit testes, nehézkesebb eloszlatni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget. Melegebb időben az elején kicsit fullasztó is viselni.Viszont nem fényesedik.ÖsszessTöbb információ