Új kedvencem 😻100ml alapozó ennyi pénzért ajándék! Csatoltam előtte-utána fotót, ragyogó, hidratált végeredmény. A fedése közepes, de építhető, nagyon jól hidratàl. 😻 Nyárra megveszem a sötétebbet is.
Nem csodaKorábban szkeptikus voltam a márkával kapcsolatban a túlságosan cuki csomagolásdizájn miatt. Úgy néz ki, mint egy gyerek sminktermék, hogy lehet ez működő bőrápoló? De ez a napozóstift az elTöbb információ
Új kedvencem 😻100ml alapozó ennyi pénzért ajándék! Csatoltam előtte-utána fotót, ragyogó, hidratált végeredmény. A fedése közepes, de építhető, nagyon jól hidratàl. 😻 Nyárra megveszem a sötétebbet is.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket