Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 29
Egy univerzális hidratáló szérum, ami bármilyen rutinba beleillik. Érzékeny bőrre is alkalmas. Biztosan újra fogom venni.
Elképesztő összetétele van, istenien hidratál. Felkenve kicsit ragacsosabb és sűrűbb, de azonnal beszívódik, és utána már nem ragacsos. Tökéletesen táplálja a bőrömet, és már az első használat után érezni lehetett, hogy azt teszi, amit kell. Az ára is elképesztő. Csak ajánlani tudom!
A szérum gél állagú, erős illatmentes. Kellemesen hidratálja a bőrt, anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után.
Jó termék, a bőröm csillagként ragyog, amikor felkenem, de nekem zsíros a bőröm, szóval lehet, hogy nálam nem volt akkora lenyűgöző hatás, viszont anyukám, akinek száraz a bőre, azt mondja, hogy a szérum nagyszerű és fantasztikus.
A szérum egyedülálló! Ajánlom!
Béta-glükán szérumunk nélkülözhetetlen a száraz és érzékeny bőr számára. Jelentős hidratálást biztosít, nyugtatja a bőrt, és egészségesebb megjelenést kölcsönöz neki anélkül, hogy elnehezített érzetet hagyna maga után.
Nagyon jól hidratál. Körülbelül egy hét használat után a bőr egyre hidratáltabbá válik, és a szem alatti finom ráncok nagyon hatékonyan feltöltődnek.
Kiváló szérum dehidratált bőrre👍🏻 A legtöbb szérumnál ragacsosnak éreztem, de az Iunik vizesebb állagú és nagyon kellemes. Érzékeny bőrre mindenképpen ajánlom👍🏻
Általában nem szeretem a hialuronsavat, a glicerint lehet hidratálásra használni, de ez abszolút telitalálat. Könnyű a bőrön, hidratál, könnyen kenhető, és nagy a mennyisége. A bőröm telt és gyorsan regenerálódik 💞
Első használatra jó szérumnak tűnik, teltebbé és ragyogóbbá teszi a bőrt. Alig várom a hosszú távú eredményeket.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.