Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Vélemények – 1
Azért vettem meg, mert a kozmetikus, akihez jártam, azt mondta, hogy tökéletes lesz a bőrömre és a problémáira – kiegyenlíti a bőrtónust és erősíti a hidrolipid védőréteget. Elhasználtam az üveget, és azt kell mondanom, hogy nagyszerű termék, nagyon hidratáló, kellemes használni, és bár érzek egy kis különbséget, ez nem egy "wow" faktor számomra. Teljes szívből ajánlom, és valószínűleg újra fogom venni, mivel jól működik, de semmi különös.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.