Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
CsodásAz itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni és nagyon örülök neki.
Jobb szeretem az ilyen könnyed állagú krémeket, géleket a melegebb időszakokra és így harminc elmúltával valami fiatTöbb információ
Érzékeny, dehidratált ajkakraA Torriden lip essence mellett ez volt az ami végre helyre hozta az ajkaimat a téli szárazságból. Nem bírja a bőröm az okklúzív formulákat, de ez éjszakára használva szépen rendbe tett.
Szempilla szérum Igaz eddig nem vettem észre változást (nem rég kezdtem használni), de nagyon meg vagyok vele elégedve. Nincs szaga, nem ragad, nem irritál és könnyű használni. Csak ajánlani tudom.
Még a párom is szeretiEgy korábbi rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a krémet. Kb 2-3 hónapja használom és reggelente valóban sokkal puhább a bőröm. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A géles állaga miatt keTöbb információ
Örök kedvencEz az egyik kedvenc maszkom..mondom ezt úgy, hogy rengeteget próbáltam már. Valamiért nekem ez használ a legtöbbet és mindig nagyon kellemes érzés is utána. Nem ragad, nyugtat és szép bőrképTöbb információ
Nem vált beNekem sajnos nem vált be. Miután feltettem, elkezdett viszketni a bőröm, ahol hozzáért a maszk. Ettől függetlenül másnak biztos jó, de nekem nagyon érzékeny a bőröm.
MagyarországNagyon ajánlom ezt a bőrradírt, egyszeri használat után hatalmas különbséget láttam a bőröm textúrájában, és a pórusaim is meglehetősen szűkültek. Kifejezetten ajánlom pattanásos bőrű, állagTöbb információ