Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 6
A krém jól hidratálja és nyugtatja a bőrt
Jó kis krém. Nem régóta használom, szóval nem tudom, hogy működik-e. De mindenképpen gyorsan beszívódik, nem nehéz, nem tömíti el a pórusokat, és csodálatos illata van. ^^
Most vettem ezt újra, először a férjemnek, de miután megszagoltam, elkezdtem titokban magamnak is adni, amikor nem nézett. Annyira imádtam az illatát és az érzést a bőrömön, hogy most vettem egyet a sajátomnak 😂 Most, hogy a tégelye már majdnem üres, harmadszorra is meg kell vennem ezt a krémet, annyira megérte!
A férjemnek vettem, akinek zsíros a bőre. Ez egy nagyon gyengéd, könnyű vízkrém, ami simán beszívódik a bőrbe és remekül hidratál. Emellett könnyed, finom és nyugtató illata van. 10/10.
Most használom ezt a krémet, vagy inkább gélt, mert kicsit olyan, mint egy gél, éjszaka használom, mert éjszaka után kellemesen világító hatást kölcsönöz az arcnak és nem tömíti el a pórusokat. bőrre, szépen kisimítja a bőrt, nem hagy zsíros filmréteget, nem okozott irritációt, biztosan újra fogom venni
Először is, engem hipnotizált ennek a krémnek az aromája. A lédús fűszernövények mély frissessége felébreszt és táplál. Energiával és könnyedséggel teli állapottal vesz körül. Az állaga könnyű, zselésszerű. A bőr jól lélegzik, de maximálisan hidratált.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.