Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 16
Ez a második csomagom, amit használok. Körülbelül fél éve használom, minden nap kell alkalmazni, hogy látszódjon az eredmény - és ne várj eredményt egy hét alatt - így tényleg nem működik. Az első néhány hónapban az alsó szempilláim rendkívül gyorsan nőttek. Régebben problémám volt a vékony és gyorsan hulló szempillákkal, és most fél év után elmondhatom, hogy a szempilláim megerősödtek, vastagabbak lettek, de ami a legfontosabb, már nem úgy néznek ki, mint az elején. Nincs érzékenységi problémám, nincsenek vörös szemem. Mindenképpen ajánlom.
Miután 3 hónapig naponta használtam, semmilyen hatást nem vettem észre – csak egy gél, és kész is.
Nos, nem tudok róla semmi jót vagy rosszat mondani. Nem vártam csodákat, és azok is lettek. Jó termék, de sajnos nem sok eredményt hoz.
Kellemesen csalódtam, az összetétel alapján tudtam, hogy nem kell semmilyen növekedési "csodára" számítanom (a piacon kapható drága szempillanövesztő szérumokhoz képest). Január/február óta használom, és látszik a különbség! A szempilláim és a szemöldököm jelentősen vastagabbak, de minden nap kell használni, hogy egy hét után lássam az eredményt. Bár a szőrszálaim nem hosszabbak, sokkal erősebbek, feszesebbek és vastagabbak. Áttetsző gél állagú, egyáltalán nem irritálja a szemem.
Körülbelül egy hónapja vettem ezt a szérumot, és csak jókat tudok mondani. Minden nap műszempillákat használok, és néha kihúzom a sajátjaimat, de ettől a szérumtól a szempilláim nagyon gyorsan visszanőnek, és erősebbnek és vastagabbnak tűnnek. Már nem hullanak olyan gyakran, nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, biztosan újra fogom venni!!!
Az ecset applikátor nagyon praktikus, és bőséges mennyiségű termék van benne, ami sokáig elég. Nincs érezhető illata, és az állaga olyan, mint egy könnyű, folyékony olajos szérumnak. Nem nyújt észrevehető hatást, de a szempillák tápláltnak tűnnek, és egész nap megőrzik formájukat, enyhén "nedves" hatást keltve. Nem szeretek szempillaspirált használni, ezért az ilyen szérumok tökéletesek a természetes megjelenésük fokozására és a szemem hangsúlyosabbá tételére. Mindig hasonló termékeket használok, és a szempilláim hosszúak és dúsak – gyakran kapok bókokat, hogy milyen szépen néznek ki.
Igaz eddig nem vettem észre változást (nem rég kezdtem használni), de nagyon meg vagyok vele elégedve. Nincs szaga, nem ragad, nem irritál és könnyű használni. Csak ajánlani tudom.
Nagyon vigyázok a szememre, és nem veszek akármit, és mivel mostanában nagyon hullik a szempilláim, és nagyon megritkultak, ezt a lehetőséget választottam, és azt kell mondanom, hogy nem bántam meg. Körülbelül 2 hete használom, és látható a különbség. A szempilláim hosszabbak, erősebbek és vastagabbak lettek.
Február óta használom, szóval elmondhatom, hogy a szérum megéri az árát. Persze nincs irreális wow-effektus, mivel az eredeti állapotom (a szempilláim a szérum használata előtt) nem volt szörnyű állapotban, szóval fantasztikus előtte-utána értékelést lehetne készíteni. De mindenképpen egyetértek az előző véleményekkel, a szempilláim kicsit vastagabbak, erősebbek, hosszabbak lettek, és ez figyelembe véve, hogy néha kihagytam 1-3 napot, azaz nem használtam túl rendszeresen. Kellemes állagú, nem csípi a szemet, ha nem kened túl közel a szemhez a nyálkahártyára:) Ajánlom.
A szérumot 3 hónapja használom. A szempilláim sűrűbbek és erősebbek lettek. Ár érték arányban kiváló termék, ajánlom mindenkinek. Nagyon könnyű felvinni és nem okoz irritációt.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.