Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 8
A krém nagyon gyengéd, kellemes illatú és könnyű állagú. Tetszett.
Számomra ez egyszerűen a legjobb krém. Tökéletesen hidratál és egyáltalán nem zsíros. Kombinált, szárazabb bőröm van, ez nagyon jól kiegyenlíti, ragyogást kölcsönöz és egész napon át tart. Nagyon kellemes gél állagú és finom illatú. Reggel és este használom a bőrápolási rutinom utolsó lépéseként.
Egy virág nem mérlegeli, hogy jobb-e. De megfelelő gondozás mellett szebb, mint a szomszédos virágai.
Ez a krém telitalálat, nekem az 1. számú, ha az arc hidratálásáról van szó, fényesítő hatással. Remek, nem irritál, nem dugul el, tökéletes kombinált, pattanásos és száraz bőrre.
Szerintem zsíros bőrűeknek nagyon jó, mert nem zsírosítja a bőrt.
Nagyon jól működik a bőrön, hosszan tartó hidratáltságérzetet hagy maga után, de nem zsírosodik.
Csodálatos krém. Pontosan ugyanaz az állaga, mint az elizavecca vízcsepp krémnek, gélből vízzé válik a bőrön és istenien hidratálja a bőrt. Ha szereted az Elizaveccát, akkor ezt is szeretni fogod, és talán még jobban is, ennek kellemesebb az illata és nekem tovább tart.
A krém nagyon kellemes állagú. Először gyengéd krémként alkalmazzuk, majd a bőrön eloszlatva folyékony lesz az állaga, és még jobban érezhető a hidratálás. A krém ragyogást ad, a smink tökéletesen passzol rá. Az illata csodálatos. A bőr hidratált és puha. Erősen ajánlott!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.