Eddig legjobbEddig legjobb szem alatti "maszk" amit használtam. Csökkenti a szem alatti táskákat, feszesíti a bőrt, hűsít! A csomagban van egy kis applikátor amivel könnyű kiszedni őket
szemtapaszokRendben vannak ezek a kis szemtapaszok, szépen lehúzzák a reggeli pufit. Annyi a negatívum talán, hogy a tapaszokon rengeteg szérum van, és emiatt lecsúsznak a bőrömről, nem tapadnak rá olyaTöbb információ
24k magicKönnyű, gyengéd esszencia, tökéletesen előkészíti a bőrt szérum/ampulla használata előtt. Kellemes illata van, az aranyrészecskéktől pedig nagyon menő!
Chogongjin Most már másodszorra vásárlók ebből a márkából, arctonikot. Az előző sötét üvegben van, azt hiszem az a geum sul. Van ezekből emulzió is, ami még erőteljesebb. De aki ezt még nem próbálta, aTöbb információ
Eddig legjobbEddig legjobb szem alatti "maszk" amit használtam. Csökkenti a szem alatti táskákat, feszesíti a bőrt, hűsít! A csomagban van egy kis applikátor amivel könnyű kiszedni őket
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket