Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 5
Soha nem gondoltam volna, hogy egy krém ilyen áron meglephet. Finom, vajas, de nem zsíros, és hihetetlenül hidratál. Már most újra fogom venni.
Az 50-es éveim végén járok, és a bőröm csodálatosan néz ki ettől a terméktől! Ez a krém tökéletes, különösen a hidegebb hónapokban; amikor melegebb lesz, átváltok egy könnyedebb arckrémre, ugyanattól a márkától. Teljesen tökéletes!!!
40 éves vagyok, de a krémet 50-60+ év körüli nőknek ajánlanám. A krém sűrű, jól hidratál és táplál. Viszont reggelente olajos területtel ébredek az orrom környékén. Nem igazán állt jól a bőrömnek, de nem is tudom rossznak nevezni, anyukám (60+) dicsérte. Az illatát sem szeretem, a nagymamám illatára emlékeztet, vagy a 90-es évek elején használt krémekre. Én igent mondok a krémre, ha idősebb vagy, és megfelelően kell hidratálnod, de ugyanakkor a bőr nem marad zsíros, hanem hidratált.
Nagyszerű krém, nagyon tápláló és ragyogóvá teszi a bőrömet. Az árához képest nagyon kellemesen csalódtam. Az anyukám is ezt használja, akinek érettebb és érzékenyebb a bőre, és ő is dicséri. Wow
Egy jó krém hidratálja és kisimítja az arcbőrt, ajánlom
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.