Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 27
A krém könnyű, jól felszívódik, kellemes, enyhe illata van, és inkább gélszerű az állaga. A többi krémhez képest, amit eddig használtam, kevésbé hidratál, ezért reggel kenem fel, este pedig valami hidratálóbbat. Nyárra jó, de véleményem szerint nem nagyon száraz bőrre való. Szívesen újra megvenném.
Oké, mutatós formája van a benne lévő kapszulákkal, de kicsit vizes állagú, és nem mondanám, hogy jól hidratálta vagy nyugtatta a bőrömet. Nagyon átlagos.
Fantasztikus krém, tökéletes állagú...
Éjszakára használom. Ha jól bedörzsölöd, zsíros bőrre is alkalmas. Kellemes illata van. Biztosan el fogom fogyasztani, de nem fogom újra rendelni, nem látok benne csodát.
Nagyon elégedett vagyok, biztosan rendelek még
Már volt egy ilyenem, de hidratáló volt. Ezúttal az öregedésgátlót választottam. A krém nagyon kellemes, könnyen felvihető és beszívódik. Ráadásul jól is néz ki.
Már többször újravettem, imádom. Jól hidratál, kellemes illata van.
Csak a használat után írom ezt az értékelést. Kombinált a bőröm, és a T-zónám elég zsíros. A krém használata közben hidratáltabb és puhább a bőröm, a homlokomon lévő ráncok sokkal finomabbak, és szabad szemmel már nem láthatók a szem és az ajkak környékén. Mindenképpen fogom továbbra is rendelni ezt a krémet ❤️
Kellemes textúrája van, és érezni lehet, ahogy nyugtatja és táplálja a bőrt. Éjszakai krémként használom, és személy szerint elég ragacsos érzetet hagy maga után a bőrömön. Ráadásul a T-zónám elég zsíros reggel a használata után. De egyébként nagyszerű.
A krémnek finom illata van, és nagyon kellemes érzés az arcon, már egy ideje használom, és szerintem nagyon sokáig kitart, csak egy nagyon kis mennyiséget kell felvinni, és kész!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.