Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 45
Nagyon sok jót olvastam róla. Nekem a száraz bőrömre nem az igazi.
Egy nagyon kellemes, gél állagú krém. Észrevehetően lifting hatású és kellemesen hidratál. Ráadásul az aranyrészecskék gyönyörűen ragyogóvá teszik a bőrt.
Könnyű, finom textúrájú krémgél. Az aranyrészecskék szépen eloszlanak és ragyogást kölcsönöznek. Felvitel után enyhe feszesítő érzés van, de összességében pozitív a tapasztalat. Az üvegtégely számomra plusz pont.
Nagyon szép ragyogó bőr a használat utan
A legjobb dolog, amit valaha a bőrömre kentem. Órákig tartó tökéletes érzést hagy maga után!
Nagyon jó könnyű krém - gyorsan beszívódik, de táplálttá teszi a bőrt - nappali krémként használom smink alá.
A krém gyönyörű, vizuálisan nézve ;) Összességében nem érzem túl hidratáltnak a használatát. Nem tetszik a gél állaga. Hagytam, hogy a nővérem kipróbálja, de nagyon irritálta; az egész arca kipirosodott és viszketett. Kicsit rossz vétel volt.
Tetszett, hidratál, ragyogóvá varázsolja a bőrt és sminkelésre is alkalmas!
Ezt a krémet rögtön a kozmetikai szállítmány kézhezvétele után próbáltam ki. Állaga olyan, mint egy gél. Nagyon könnyű és szinte azonnal beszívódik. Őszintén szólva jobban szeretem a tartalmasabb krémeket, de szerintem évekig kitart. Ami ezt az aranyat illeti, nem látom ezeket a bejelentéseket az alkalmazás után. Ez egy olyan zselés-krém. Nem vettem észre semmi szuper erejét. Nem okoz allergiát, ami nagy előny.
Szuper ránctalanító krém
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.