Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 24
Kaptam egy tesztert ehhez a krémhez, és azonnal beleszerettem, az állaga könnyű, de hidratáló, ideális alap a púdernek. Nem szeretem az illatosított krémeket, de ennek olyan finom illata van, egyáltalán nem tolakodó. Jobbá teszi a reggeleimet ;)
Kaptam egy mintát - érett, ráncos és öregségi foltos bőröm van. Először nehéznek éreztem, de jól eloszlott és felszívódott. Csak ajánlani tudom.
Kellemes, könnyű krém, friss illattal. Szeretem.
Bíztam az értékelésekben, és határozottan kellemesen meglepődtem. Először nehéznek és sűrűnek tűnik, de könnyen eloszlik és gyorsan beszívódik. Kellemes illata van és nem hagy ragacsos maradékot. Puhává és hidratálttá varázsolja a bőrt, és nem okoz gondot a CC krém felkenése utána. Száraz bőröm van. ajánlom! :)
A krém könnyű, de jól hidratálja és fényessé teszi a bőrt, én minden reggel használom, és mindenkinek ajánlom, aki könnyű konzisztenciára vágyik, ez tökéletes lesz! Ráadásul finom citrom illata van :)
a legjobb C krém, sűrűbb, de zsíros bőrre is kiváló. Gyönyörűen világít, minden reggel használom
Kiváló mindennapi krém, amely több lépést megspórol a bőrápolásban. A C-vitamint többnyire szérum formájában használtam, de szerintem ez a krém többet segít – úgy érzem, a pattanásaim gyorsabban gyógyulnak. Kellemes, könnyű (nem értem, hogy írja valaki, hogy sűrű), kellemes lágy illata van (ami nem irritál), remek az összetevői. Ez a krém + spf minden nap = 🫶
Sűrű és összeomlott a bőröm :/
A krém szuper, gyorsan bejut a bőrbe és egészséges fényt kölcsönöz neki. A bőr láthatóan hidratált és ragyogó. Ajánlom!
A krémet azután vettem, hogy a vásárlással együtt mintát kaptam. Szeretem őt. Nagyon jó az állaga, jól beszívódik és igazán ragyogóvá teszi az arcot. 💪 ajánlom kipróbálásra
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.