Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Kedvenc lettEddig mindig egyenként csomagolt szemtapaszokat használtam, gondoltam kipróbálom a tégelyes, több darabos verziót. Nagyon meggyőzött a termék, sokkal jobb, mint a külön csomagolt változatok,Több információ
Eddig legjobbEddig legjobb szem alatti "maszk" amit használtam. Csökkenti a szem alatti táskákat, feszesíti a bőrt, hűsít! A csomagban van egy kis applikátor amivel könnyű kiszedni őket
szemtapaszokRendben vannak ezek a kis szemtapaszok, szépen lehúzzák a reggeli pufit. Annyi a negatívum talán, hogy a tapaszokon rengeteg szérum van, és emiatt lecsúsznak a bőrömről, nem tapadnak rá olyaTöbb információ
CoolNagyon jól hűsít és nyugtatja a szem alatti részt. Biztosan újra fogom vasárolni! Külön tetszik a praktikus kis kanál, amivel könnyen ki lehet szedni a dobozból:)
Hidratáló lábmaszkMár az első használat után puhább lett a lábam. Kellemes érzés viselni, annyi hátránya van, hogy nem lehet lezárni.
Habár a makacsabb bőrkeményedésekkel nem bír el, kiváló hidratáló a lábnaTöbb információ
Kicsit szárítAz én bőrömnek szárítja. Nyáron rendben volt, de télen túl sok. Főleg, ha utána sminkelsz, látom, hogy az államon hámlik a bőr a szárazságtól
1181 Budapest IUNIK beta glucan szérum az egyik kedvenc szérumom ami a bǒrápolási rutinomban van évek óta. Nem szeretek enélkül maradni nagyon ajánlom azonnal akiknek a hidratálás fontos. Ezt a terméket hTöbb információ
Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket