Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
Szuper kézkrémEgy ideje kerestem már a számomra tökéletes kézkrémet és ez teljesen bevált. Gyorsan beszívódó kellemes illatú krém ami puhává és ápolttá varázsolja a kezem.
remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
Szuper kézkrémEgy ideje kerestem már a számomra tökéletes kézkrémet és ez teljesen bevált. Gyorsan beszívódó kellemes illatú krém ami puhává és ápolttá varázsolja a kezem.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket