Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 17
Ez a tisztító hab sosem okoz csalódást. Egyszerűen nagyszerű. A bőr tiszta és puha, még érett korban is. Elégedett vagyok. Fogok még ilyet venni 😊
Gyönyörűen habzik, könnyen bemasszírozható és jól leöblíthető. A bőröm hihetetlenül puha és bársonyos tapintású, semmilyen feszülés vagy ilyesmi. Imádom, és mindenképpen ajánlom.
Egy gél, amely szatén habbá alakul, gyengéd, mégis alaposan tisztít. Az alapozó nyom nélkül köt! Nem hagy maga után feszítő érzetet, nem szárítja ki a bőrt, és csodálatos illata van. Tökéletes érzékeny és száraz bőrre.
nagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
Ez a gél sűrű habgá alakul, nagyon kellemes állagú, és jól tisztítja a bőrt. Eddig ez a legjobb lemosó, amit próbáltam.
Ez már a második kozmetikai termékem ettől a cégtől. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. A hab gyengéd, és vízzel elkeverve jól habzik és tisztít. Finom, kellemes illata van. Ajánlom.
Nagyon jó lemosó, jól habzik, alaposan tisztít és nem irritálja a bőrt.
Számomra ez a legjobb lemosó hab, amit valaha próbáltam. Kellemes illata van, amit még negyedszerre sem bánok. Gyönyörűen tisztítja a bőrt anélkül, hogy irritálná. Biztosan soha nem fogom elhagyni :)
A büntetést el fogják törölni. Pekne fillér és tvari. Vyborne megmutatja a sminkjét és merész megjelenést ölt.
Ez a tisztító hab egyszerűen nagyszerű. Egy kis borsónyi mennyiségű gél elegendő egy nedves kézhez. Egy idő után hab képződik az arcra kenve. Használat után puha az arc. Nagyon elégedett vagyok.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.