Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 48
Nagyon szépen teszi a dolgát, pár használat után is látható a változás
Imádom ezt a szérumot! Szagtalan, könnyű állagú és nagyon gyorsan beszívódik. Használat előtt komoly pigmentációs problémáim és apró „pattanásaim” voltak, de két hét használat után a probléma szinte teljesen eltűnt. A szérumot a Mighty Bamboo Panthenol Cleanserrel és a Mighty Bamboo Panthenol krémmel kombinálva használom. Az első kép a használat előtti bőrömet mutatja, a második pedig a két hét használat utáni állapotomat.
A legjobb szérum, amit valaha próbáltam, már nem pirosodik ki az arcom, és nincsenek pattanásaim, az ugyanazon cég krémjével kombinálva a Mighty Bamboo Panthenol Cream mennyei.
Remek szérum azoknak, akik felfrissíteni szeretnék az arcbőrüket. Már egy hét után észrevettem, hogy a bőrtónusom egyenletesebb lett, és a bőröm kipihentnek tűnt. Gyorsan beszívódik, és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Ajánlom!
Hihetetlenül hidratál és nyugtat. Tökéletes az én nagyon érzékeny és száraz bőrömre. Biztosan újra fogom venni.
Teszteltem a szérumot, és egy bizonyos használati időszak után írok róla véleményt. Ez idő alatt megnyugtatta a bőrt és segített helyreállítani a sérült bőrbarriert - a bőr kevésbé lett érzékeny. Csak egy mínusz volt - a szérum kicsit ragacsosnak érződik a bőrömön, de ez nem kritikus. Összességében jól ellátja a funkcióját, nem tudok rá rosszat mondani.
Nagyon ajánlom ezt a szérumot! Nagyon hidratáló, nyugtatja és táplálja a bőrt, segít a bőrpír és azt hiszem, a pattanások ellen is. Más szérumokhoz képest más az állaga, ez nem annyira vizes vagy olajos, hanem sűrűbb, gélszerűbb, amit én személy szerint nagyon szeretek, és ennek köszönhetően a szérum tovább tart.
A szérum használata után a bőröm szinte életre kel, nagyon jól hidratált, nagyon elégedett vagyok.
Ezt a szérumot a közösségi médiában található nagyon pozitív vélemények és ajánlások miatt vettem, de közel sem volt ilyen csodaszer. Használtam egy ugyanebből a termékcsaládból származó krémmel is, de nem éreztem jelentős bőrpír-csökkenést vagy általános nyugtatást, a pattanásoknál sem vettem észre különbséget. De jó volt a hidratáláshoz, gyorsan beszívódik, könnyű és jól rétegezhető. Az üveg 2-3 hónapig tart.
Amióta beillesztettem a Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented-et a rutinomba, különösen szeretem, hogy pipettányival már bőven elég – simán beszívódik, és nincs ragacsos réteg. Már néhány használat után is észrevettem, hogy a bőröm nyugodtabb, kevésbé piros, és igazán üde. Nekem kevert bőröm van, mégis úgy érzem, erősödött a bőrvédő réteg, és nem érzékeny. Esti használatra is szeretem, szuper alapot ad a hidratálónak. Illatmentessége is hatalmas plusz, a korábbi irritációk után valóban megváltás volt.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.