Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 17
A szemtapaszok nem sokat hidratálnak és nem is csúsznak le, mert érdesek, ami jó ötlet, de eltüntetik a szem alatti sötét karikákat és táskákat, én ilyet nem vettem észre.
Csak a tapaszok működnek nálam. Azonnali puffadás elleni védelem, ragyogás és teltségérzet!
Nagyon tetszettek a tapaszok, kellemes használni őket, nem csúsznak le és jól tartanak. A hatás már az első használat után látható ❤️🔥
Nem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terület akkor szerintem ez kevés lesz oda. Nem hiszem,hogy újra veszem.
Egyetlen csomag használata után sem látok különbséget. Felvitel után a bőröm átitatódik a termékkel, de ez csak rövid távú és felületes hatásnak tűnik.
Az első koreai szemkörnyékápoló párnák, amiket kipróbáltam, és biztosan újra fogom venni őket! A bordázott felületnek köszönhetően nem csúsznak le, nem égetik és nem irritálják. Hűtőben tárolom őket, így a párnák szépen lehűlnek, és használat után a szemkörnyék határozottan ragyogóbb és hidratáltabb. Ajánlom!
Egy kicsit csalódtam. Más márkák betétjeihez képest ezek lényegesen kevésbé hidratálnak és kicsit kisebbek is. A betétek textúrája mindenképpen nagy plusz – gyönyörűen tapadnak a bőrhöz. Szerintem tökéletesek lesznek a húszas éveikben járó nők számára.
Tényleg enyhén világosítják a bőrt, a lényeg, hogy a felvitel után elegendő időt hagyjunk nekik a beszívódásra, utána pedig a korrektor tökéletesen felvihető. (Ez biztos, hogy nem a gyors reggelekre való.) Összességében nagyon elégedett vagyok. Külön köszönet a gyors szállításért és a leggondosabb csomagolásért🩷
A szempárnák nagyon jók, szépen tartanak rögtön a felvitel után, egyáltalán nem csúsznak le, ezek az elsők, amiket nem kell igazítanom, pedig már sokat kipróbáltam belőlük... Gyönyörűen táplálják a bőrt, nem irritálnak és nem csípnek, és tényleg minőségi összetételűek, ajánlom őket.
Ez a legjobb tapasz amit valaha használtam!!! Nem mozdul el, de tényleg!! A helyén marad míg a 20 perc alatt jövök -megyek. Jól hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.