Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 45
Nagyon kellemes és gyengéd arctonik. Használatát tisztítás és tonizálás előtt javaslom, retinolt tartalmazó kozmetikumok használata előtt.
Ajánlom a kipróbálását, végre találtam egy tonikot, amitől megfelelően hidratáltnak érzem magam. Szépen táplálja a bőrömet, és puha tapintásúvá teszi. Érzékeny a bőröm, és a pórusaim gyorsan eltömődnek. Nincsenek problémáim ezzel a tonikkal, pedig már többet is kipróbáltam belőlük. Tejes, enyhén ragacsos állagú.
Még soha nem találkoztam ennél jobb tonikkal. Mélyen táplálja és ragyogást kölcsönöz a bőrnek. Miután 2 hónapig reggel és este használtam, csak ajánlani tudom. A bőröm nagyon érzékeny, és a pórusaim gyorsan eltömődnek. Nem is érzem ezt a tonikot az arcomon, de látom az eredményét. Könnyű állagú.
A „túlterheléses” napokon – magas retinol-, szalicilsav-, azelainsav-, 10%-os niacinamid-koncentráció, reggel pedig alkoholos tiamidol – azt gondolná az ember, hogy egy tonik tökéletes lenne. De nem az volt. Szárított, és enyhe kiütést okozott. Azonban a pantenolt tartalmazó Purito krém alatt remekül működött. Olyan az állaga, mint az olajos víznek, nem túl sűrű, kevés hidratálást biztosít, de táplálóbb. Több rétegben felvive krémmel kihagyható. A zsíros és érzékeny bőrűeknek kerülniük kell a használatát.
Ez a legsokoldalúbb termék, ami mindenkinek kell, hogy legyen. Az állaga egy tejes és egy vizes tonik között van, az illata semleges. Tökéletesen helyreállítja a bőr védőrétegét, táplál. Több rétegben felvive egyedüli termékként is használható a rutinban. Nagyon ajánlom! Ez már a 7. tégelyem ❤️
Vizes állagú, szagtalan. Kellemesen hidratálja a bőrt és tökéletesen helyreállítja! Helyi retinoidokat használok, szóval ez nagyon fontos számomra. Mindenképpen meg fogom ismételni!
Ez a tonik kétkomponensű, összekeverés után tejszerű, hígabb, de nagyon kellemes és csodálatosan hidratál. Mindenképpen ajánlom.
Ezt a tonikot egy bőrgyógyász ajánlotta nekem az érzékeny és dehidratált bőröm napi bőrápolási rutinom részeként, és be kell vallanom, nagy sikert aratott. Rendszeres használata segített megnyugtatni a bőrömet (rosaceám van), csökkenteni a feszülő érzést és javítani az általános állapotán.
Ha a legjobb tonikot keresed, ami nagyon zsíros bőrre is alkalmas, de nem teszi zsírossá, akkor nem fogsz jobbat találni. És tudom, miről beszélek, mert egymillió tonikot teszteltem már.
Száraz bőröm van, retinolt használok, 37 litert. Idén rengeteg tonikot kipróbáltam (Anua, Numbuzin, TO, Csorx, stb.). Ez viszi az első helyet! Tökéletes – az állaga a kávétejéhez hasonlítható összekeverés után, és csodálatosan működik – mint egy tápláló esszencia, mégis könnyebb. Azonnal hidratál és simít, annyira, hogy nem érzem szükségét annak, hogy azonnal szérumot vigyek fel – a nyugtató hatás sokáig tart. És az illata – számomra gyönyörű, mint a friss, édes jegyű fekete tea. Finom. Hála neki, következetesebb vagyok a bőrápolási rutinomban, mert egyszerűen imádom használni :) Az egyetlen hátránya – nem túl tartós más tonikokhoz képest. De ezt megbocsátom neki!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.