Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 14
Remek antioxidáns tonik kombinált és zsíros bőrre. Állaga sűrűbb, mint a víz, és érzetre hasonlít a Haruharu tonikáéhoz. Kellemesen hidratál, nem nehezíti el a bőrt, és tökéletes a mindennapi ápoláshoz.
Nagyon kellemes,puha bőrt hagy magaután.az érzékeny bőrre is jó választás
Ez a tonik fantasztikus, gyengéd és nem irritálja a bőrt. Csodálatosan beszívódik más termékekbe. Többet akarok!
Egy hete vettem két arctonikot. Nagyon elégedett vagyok, egyáltalán nem számítottam ilyen eredményre. Kellemes a bőrön, illatmentes és nem ragad. Ajánlom.
A tonik sűrű és elég ragacsos állagú, ami enyhén ragacsos réteget hagy az arcon, ami engem nem zavar. Jól hidratálja a bőrt és gyengéd. Tökéletesen felkészíti a bőrt a további ápolásra.
Kiváló hidratáló tonik száraz és érzékeny bőrre. Kevesebb kiütés képződik, a bőr puha és rugalmas utána. Nincs specifikus szaga, az állaga sűrűbb, mint a vezetőé.
Tokeletesen hidratál. Kellemes, puha, bársonyos bőr. Kedvenc termékem. 2x újra vettem.
Már többször rendeltem, több tonert is kipróbáltam, de mindig visszatérek hozzá. Puha, nem ragadós állag, bársonyos felülettel, gyönyörűen hidratál.
Csodálatosan tápláló és hidratáló tonik első osztályú összetevőkkel. Biztosan újra fog vásárolni.
Nagyon jó termék. Azt hiszem, valamikor vírusos volt, de most kipróbáltam, és nem bántam meg. A tonik gyorsan beszívódik és frissíti a bőrt. Úgy érzem, hogy az arcom jól hidratált. Ettől eltekintve nagyon tetszik a cég esztétikája, semmi lényeges, de szerintem ez egy plusz. Szerintem egyszer újra veszem :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.