Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 68
Linkkel a Tiktok videóm amit készítettem✨ https://vm.tiktok.com/ZNR3dovKW/
Gél állagú, nyárra és zsíros bőrre is alkalmas, hasonló a Dr. Althea 345-ös krémjéhez, de nem annyira jó. Használata után kiütések jelennek meg a bőröm alatt, de mindenkinek másképp működik 😊
Nagyon kellemes gél állagú, könnyen felvihető, gyorsan felszívódik. Ajánlom 😉
10/10 kombinált/zsírosabb és dehidratált bőrre, réteges felvitelt tesz lehetővé, ha több hidratálásra van szükséged, és percek alatt beszívódik, már a 3. kiszerelésben is. NE ÁRULJ KI! H0
Egy nagyon könnyű krém, ami hidratálja a bőrt és finom, nem hagy zsíros réteget, ajánlom.
Hadd kezdjem azzal, hogy a bőröm hajlamos a mitesszerekre és vegyes. Már hétszer vettem ezt a krémet, és ez a legjobb: könnyű, gyorsan beszívódik, nem tömíti el a pórusokat, a legjobb. Nagyon ajánlom ezt a krémet.
A krém gyönyörűen könnyű és nagyon gyorsan beszívódik, egyáltalán nem zsíros vagy ragacsos. A bőr gyönyörűen sima és táplált, más nehezebb krémekkel ellentétben nem okozott pattanásokat.
Ajánlom a krémet. Egyáltalán nem zsírosítja a bőrt, kellemes gél állagú és kellemesen hűsítő. Nem tömíti el a pórusokat és nem okoz semmilyen komedont. De szárazabb bőrűeknek kevésbé hidratáló hatású lehet.
Vélemények és ajánlások alapján vettem. Érett, kombinált bőrre, mitesszerekre... sajnos a T-zónán nehéznek és ragacsosnak érződik. A Purita Bamboo sokkal jobban áll nekem. De adok neki egy esélyt, egyelőre inkább az arcomon használom.
A krém kellemes, jól hidratál, ugyanakkor nem túl zsíros és gyorsan beszívódik. Nem irritálja a bőrt, épp ellenkezőleg, nyugtató hatású. Nem veszem észre, hogy hánynék a használata után.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.