Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 87
Az állaga nagyon kellemes, mintha egyezerre lenne gél és krém. Nem érzem az arcomon miután felkentem, viszont cserébe puha és rugalmas a bőröm. Egy pár alkalmazás után a pórusok is vissza húzódnak és egyenletesebb a bőr.
Zsíros a bőröm, és általában nem szeretem a krémeket, de ez elengedhetetlen. Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel; ez már a második alkalom, hogy megrendeltem. A krém valóban hű a nevéhez – nem csomósodik, és nem hagy maga után nehéz érzetet. Épp ellenkezőleg – könnyű és hatékony. Ajánlom.
Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet
Volt egy Frudiától áfonyás intenzív krémem, és mindig lenyűgözött, hogy milyen puha lett a bőröm a felvitele után. Ennek a Frudiának matt, gélszerű állaga van, szuper könnyen kenhető, és abban a pillanatban, hogy felszívódik, igazi harmatos frissességet érzek a bőrömön. Aztán egyszerűen sima tapintású, nem ragad. Igaz, hogy amikor felszívódik, olyan érzés, mintha gyengéden összehúzná a pórusokat az arcomon, ez lehet, hogy egyeseknek nem tetszik, de én elfogadom, mert betölti a funkcióját. Este hidratáló krémet kenek fel az egyensúly érdekében.
Tetszett, de nem zsíros a bőröm, és egy idő után kiszárított, viszont az állaga tetszett.
Ezt a krémet egy utazásra vettem. A mini csomagolás nagyon praktikus és elég masszív, így könnyen elfér a bőröndömben anélkül, hogy megsérülne. Maga a krém szép matt felületű és nagyon kellemes szőlőillatú. A pattanásos bőrömön sem tömítette el a pórusokat, ami egy plusz pont.
50 éves férfi vagyok. Kombinált a bőröm, és fiatalkorom óta komoly problémám van a seborrheával az arcomon, hajlamos vagyok a gyulladásra, és emellett érrendszeri a bőröm is (egy igazi cirkusz!). A termékcsalád kozmetikumai csodálatos, finom illattal, nagyszerű csomagolással, kiváló teljesítménnyel rendelkeznek, és ami a legfontosabb, megoldották az állandóan fényes homlokom és orrom problémáját! Elégedett vagyok, és ajánlom őket.
Zsíros, kombinált a bőröm, amikor megláttam a matt formulát kicsit féltem, h lepereg a bőrömről, de egész jól hidratál és nem hagy zsíros érzetet.
Zsíros és dehidratált a bőröm. Attól féltem, hogy ez a gélkrém nem fog elég hidratálást biztosítani, de tévedtem. Nem zsíros, és a bőr táplált a használata után, nincs feszülő érzés. Ajánlom.
egyszerűen fantasztikus
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.