Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid


Vélemények – 3
Nagyon elégedett vagyok, a krém kellemes illatú, diszkrét, könnyű és az arc sokáig hidratált marad!
A krém állaga nagyon puha, könnyű és kellemes illatú. Az arcra kenés után az arc hidratált és a krém pontosan azt csinálja, amit szerettem volna.
Első alkalommal rendeltem ezen az oldalon, még nem használtam ezt a céget.A krém kellemes nem vegyszeres aromájú, könnyű állagú. használni fogom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.