Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 116
Nagyon érzékeny a bőröm... nagyon fontos, hogy megfelelő krémet válasszak, ami nem sűrű, nem tömíti el a pórusokat, ami gyorsan kiütéseket okoz. Ez a krém nagyszerű számomra, nagyon hasonlít a Purito márkájú krémhez. Ez is gél állagú, nem érzem túl vizesnek... inkább attól függ, hogy milyen szérumot használsz a krém alá. Majdnem egy hónapja használom, és eddig nem volt semmilyen rossz tapasztalatom, amit ennek a terméknek tulajdonítanék. Érzékeny, eltömődött pórusokra hajlamos bőrre ajánlom.
Nagyon könnyed vizes állagú, az én kombinált zsíros bőröm imádja. Nem irritál és hamar beszívódik. Újraveszem.
Nagyon zsíros a bőröm, és az összes smink alatt tesztelt krém közül ez vált be nekem a legjobban. Már körülbelül három tubust használtam el. Nem nehezít el alapozóval, ami gyakran megesik velem. Legjobban a gél állaga miatt tetszik – próbáltam már egy hasonló krémet kék üvegben ugyanattól a márkától, de az túl "krémes" a bőrömnek, és azonnal fényessé tesz. Pattanásos a bőröm, és ez a gél soha nem okozott pattanásokat; sőt, úgy érzem, nyugtatja a bőrömet. Ha nagyon zsíros a bőröd, szerintem ez a termék jól fog működni számodra. Hidratálóként azonban nem ajánlanám. Személy szerint más krémet használok hidratálásra, például éjszaka.
Nem érzékeny a bőröm, és már több mint egy éve használok különféle bőrápolási termékeket, és egyik sem okozott pattanásokat, kivéve ezt a terméket. Csak egy hétig használtam, és egész héten jelentek meg apró pattanások itt-ott, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelentőséget. De most pontosan egy hete telt el, és úgy 10 új apró pattanással ébredtem, amelyek a nap folyamán több mint 20-ra nőttek.
Ennek a terméknek az állaga nem is krém-gél, inkább szinte vizes állagú. Egyeseknek megfelelő lehet, különösen nyáron, vagy ha valakinek nagyon zsíros a bőre. Nekem kombinált a bőröm, főleg a T-zónában zsíros, a környező részen pedig normál. Engem szinte egyáltalán nem hidratál (felvitel előtt hidratáló szérumot is használtam), inkább nyugtat. Szóval csak így tölti be a célját.
Kevesebb mint egy éve használom. Segít a zsíros bőrömön, a bőrpíron és a kiütéseken. Veszek egy második csomagot 👍🏼❣️
A lányom használja, pattanásos, és megnyugtatta az arcát.
Végre egy nagyon könnyed kényelmes hidratáló krém, amit már hosszú ideje keresek. Tavaszra és nyárra ez tökéletesen. Eleinte kicsi pattanásokat csinált, de utána teljesen elmúlt ez
Imádom ezt a krémet, gyengéd és hűsítő, és nem zsírosítja az arcomat!!
Egy gyengéd krém normál és kombinált bőrre, tökéletes nyárra.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.