Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Vélemények – 2
Ez az első alkalom, hogy kipróbáltam egy terméket ettől a cégtől, és őszintén szólva, nem az utolsó, mert teljesen lenyűgözött. Az állaga hihetetlen; eleinte nagyon puha és könnyen masszírozható, majd beszívódik a bőrbe, száraz, de puha és tónusos marad. Nehéz leírni az érzést, de soha más termékkel nem fordult még elő velem. A bőröm normál, nem száraz, de szerintem minden bőrtípusra kellemes. Fantasztikus.
Egy nagyon kellemes krém, könnyű állaggal, ami kellemesen hidratál. Úgy érzem, "átázott" a bőröm :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.