Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 168
Kellemes gél állagú, amely azonnal megnyugtatja az érzékeny bőrt. Minden reggel használom, és tökéletesen megfelel naptej alá. ❤️ Ha sokoldalú tonikot keresel, ez tökéletes!
Nagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Könnyű, hidratáló tonik, ami gyorsan felszívódik és nem nehezíti el a bőrt. Nagyszerű az érzékeny vagy irritált bőrre - szépen nyugtatja és felkészíti a további ápolásra. Illat- és alkoholmentes, így aktív termékekhez is alkalmas. Újra és újra megveszem.
Egy nagyszerű tonik, ami csodákat tett a bőrömmel, hidratálttá, puhává és teltté tette.
Az egyik kedvenc tonikom, tökéletes az olyan érzékeny bőrűeknek, mint én. Gyönyörűvé, puhává és hidratálttá varázsolja a bőrt.
A csomaghoz járt, már el is használtam, nagyon szerette a bőröm. Könnyű, vizes állaga van.
Ez a tonik nagyszerű az érzékeny, pattanásokra hajlamos bőrre. Táplálja és hidratálja, de nem nehezíti el. Hűsíti a bőrt a forró nyári napokon. Ez az egyik kevés tonik, amit régóta használok, és nem cserélném le. Frissesség érzetet ad.
Most kezdem el használni ezt a tonikot a napi bőrápolási rutinomban, de rengeteg pozitív visszajelzést hallottam róla. Puha, hidratált és a következő lépésekre kész bőrt hagy maga után. Nagyon ajánlom :)
Már megvan a második csomagom, számomra még érzékeny bőrre is nagyszerű, azonnal hidratál, a napi rutinom részeként használom.
Nagyon kellemes, illatmentes tonik, gyönyörűen simítja és nyugtatja a bőrt, jól hidratál, rendkívül elégedett vagyok.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.