Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 264
Eleinte jònak bizonyult a megszokott rutinomba, de idővel kisebb acnekat okozott. A leleményesség jegyében testre használom el.
Nagyon kellemes tonik. Gyorsan beszívódik és csodálatosan hidratál. Könnyed, virágos-gyümölcsös illata és tejszerű színe van. Fogok még rendelni tőle.
Hidratál, a bőr ragyogóvá és ápolttá vált használat után. Ajánlom! Ajándékba kaptam egy arcmaszkot is 🥰
Sajnos a termék nekem nem vált be. A sok pozitív vélemény alapján vettem meg, de a bőröm rendkívül érzékeny ;-( Vettem arclemosót, szérumot, arcpermetet és fényvédőt is, de egyik termék sem vált be.
Mindenképpen ajánlom, a bőröm gyönyörűen ragyogónak és hidratáltnak érzi magát a használata után. Már néhány hete használom, és a bőrömnek semmilyen negatív reakciója nem volt rá.
Ez túlzás nélkül a legjobb tonik, amit ismerek. Ez már a negyedik tégelyem. A barátnőimet is rávettem. Nagyon kényelmes, jól hidratálja a bőrt, akár magában is felvihető, ha nyár van. Retton előtt nagyszerű felvinni, utána nincs ilyen hámlás és feszülés. Nem okoz kiütéseket, az érzékeny bőrömre is illik. Tejes állagú. Azonnal felviszem a kezemre és bedörzsölöm vele az arcomat. A nagyobb feszesítésért vagy ha a bőrvédő réteg sérült, megnedvesítem a vattakorongokat, és maszkként felviszem az arcomra 10-15 percre.
A bőröm szó szerint felissza. Finom, kellemes illata van, amit alig lehet érezni. A bőröm szépen hidratált és lédús lesz utána.
Ez a hatalmas üveg tonik sokáig elég. Már egyetlen használat után mochi érzetet hagy a bőrödön! Csodálatosan hidratál, ragyogó fényt hagy maga után, és kellemes, enyhén citrusos illata van.
Zsíros a bőröm és tág pórusaim vannak. Amikor először megvettem a terméket, azt gondoltam, hogy a javulás a bőrápolásom teljes megváltozását jelenti majd. Mindenképpen segített, de aztán kipróbáltam a tonikot. És ez megerősített abban, hogy erre van szükségem! Nem ragadós, kisebb pórusú és láthatóan simább bőr. Imádom.
Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszek rá.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.