Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 13
Ez a tonik abszolút "kötelező" darab minden (nem csak koreai) szépségápolási rutinhoz. Nagyon gyengéd, pontosan azt teszi, amit ígér - visszaállítja a bőr elveszett egyensúlyát és egészséges ragyogást kölcsönöz neki. Az árához képest fantasztikus termék💕
Az ár-érték arány meglepett. Gyönyörűen nyugtatja a pattanásokat anélkül, hogy kiszárítaná. Ajánlom!
Jó tonik, kellemes
Nagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal jobban fogadja utána a bőröm a szérumot és a krémet. Igazi kedvencem lett a rutinomban. Már a második tubussal használom.
Egyszerre felfrissít és nyugtat, érzékeny, aknés bőrre nagyon ajánlom.
Gyönyörűen nyugtatja az irritált bőrt.
A legjobb toner, amit eddig teszteltem. A kompozíció tökéletesen passzol a bőrömhöz, hidratál, megnyugtat és kiegyenlíti a színt. Hatékony, egy hónap napi ápolás után annyi maradt, mint a fotón
a tonik nagyon jól hidratálja és nyugtatja a bőrt, segít újjáépíteni a hidrolipid gátat, biztosan veszek másik csomagot
Az első dolog, ami felkeltette a figyelmemet a tonerrel kapcsolatban, az az ára volt, a festék elég "néhány dollárért". Minden reggel és este használom, látható, hogy hidratálja a bőrt, nem az egyik legjobb tonik, amit valaha használtam, de kellemes.
Remek tonik, már 3 nap használat után (reggel és este) különbségeket vettem észre. Az aknés elváltozások elnémulnak, a bőrpír és az irritáció eltűnt
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.