Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 15
nagyszerű, már az első használat után látom a változást
Faggyúszálak eltávolítására vettem, de azokat sajnos nem szedte ki. Más szennyeződéseket biztos jól eltávolít, de nekem nem jött be sajnos.
Először csak kipróbálásra vettem egyet mert a régi black mask dolgot nagyon utáltam, soha nem jött le rendesen, és többet ártott, mint használt😅 Hát ez nagy előrelépés ahhoz képest. Ennek a leszedése sem kellemes élmény, de gyors, és nem kell órákig mosogatni az arcról a maradékot. Árban jóval húzósabb egy alkalom, de kb 2 hetente használom, simán megéri újravenni.
A maszkot nedves bőrre kell felvinni, vagy az orrba való felhordás után meg kell nedvesíteni. Nedvesítés után szépen kezd ragadni. Egy idő után teljesen megszárad és megkeményedik. Az eltávolítás után a bőr meglehetősen száraz marad, ezért hidratáló tomerrel vagy krémmel kell kezelni. Nem hiszem, hogy túlságosan jó lenne, de az ár/minőség arány remek.
Nagyon jól teszi a dolgát. Meg vagyok vele elégedve!
Ajánlom, teszi a dolgát, sokkal jobban, mint a többi jóval drágább termék. Megérdemli!
Nem vártam sokat az árért, de nagyon kellemes meglepetés ért. Elég jól működött, biztosan újra fogom venni.
Ezek a legjobb orrfoltok Erősek, nagyok és elérik az orr teljes felületét
Az orrtapaszokkal kapcsolatban mindig is elég szkeptikus voltam, mert a többi, amit valaha vettem, megérte.... de ezek funkcionálisak. 💕 újra veszem őket
Úgy működik, ahogy kell, ha nem ragad, azt javaslom, hogy enyhén nedvesítse meg 🥰
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.