Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 12
Csak rövid ideje használom, de számomra nagyszerű maszk, nagyon jól érzem magam utána a bőrömön. A bónusz pedig, hogy nem okozott semmilyen pirosságot vagy csípést az érzékeny bőrömön. Nagyon ajánlom, hogy próbáld ki :)
Ezek nagyszerű mindennapi maszkok. Hidratált érzetet hagynak a bőrödben, és hetente többszöri használat után látható lesz az eredmény. Sajnos a méretük kicsit kicsi, de miután finoman megnyomkodtad őket a megfelelő helyeken, jól illeszkedik.
Kiváló maszkok, praktikus csomagolás, hetente háromszor használom őket, és a hatásuk a bőrömön látható, a bőröm gyönyörűen tónusos és friss.
Másodszor rendeltem ezeket a maszkokat, tényleg működnek, nagyon jól küzdenek a kiütések és a megereszkedett bőr ellen. Szóval, este retinoidok, reggel pedig ez a maszk, és nagyszerű C-vitaminos szérum vagy mikrotűs kezelés alá tenni. Bár a gyártó azt mondja, hogy éjszakai használatra való, de... a csehországi időjárás ilyen, SPF felvitele után tiszta bőröd van, kiütések és hámlás nélkül.
A maszkok kellemesek, azonnal hidratálják és simává teszik a bőrt. Ajánlom őket.
Imádom a Some by me retinol maszkot, és rendszeresen veszem is.....ez a multifunkciós 😊 Először vettem a nagy kiszerelést. Praktikus csomagolás csipesszel, sok szérum, a maszknak kicsit durvább az állaga az 1 darabos kiszerelésűekhez képest, de tökéletesen illeszkedik és tapad az arcomhoz. Az egyik jobb, amit valaha használtam. Elégedett vagyok.
Ajándékba vettem anyukámnak, és áradozott ezekről a maszkokról.
Ideális csomagolás, nagyszerű ár és maga a maszk is egy csoda :)
Szuper! Imádom a Some By Mi összes maszkját. Azonnal látom a hatását a bőrömön. És ezek a dobozos kiszerelések nagyszerűek otthoni használatra.
Imádom ezeket a maszkokat, mert egy csomagban egy egész hónapra elég, és nem kell külön megvennem a maszkokat. Személy szerint ezek a maszkok nagyon jók a bőrömnek, és nem tapasztaltam semmilyen reakciót tőlük, mint amikor egy másik márka retinol szérumát használtam. A maszkok átitatódnak, és rengeteg esszencia van a dobozban, mindenképpen ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.