Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid





Vélemények – 3
Ezek a második Mary & May maszkjaim; korábban kollagéneseket használtam. Szuperül hidratálnak, puha, ragyogó és friss lesz tőle az arcom. Isteni illatuk van.
Nagyon ajánlom őket. Úgy érzem, ezek a legjobb maszkok ebben a termékcsaládban. A bőröm hidratáltnak, feszesnek és igazán ragyogónak érződik. A maszkok nagyon gazdagok tápanyagokban.
A maszkok újrahasználható csomagolásban érkeznek, és könnyen eltávolíthatók. Megtartják a nedvességet, és egy kicsit túl nagyok az arcomra – az anyag vágása megoldja a problémát. Nem áznak át, a hordozóanyag puha, és maga az illatanyag fokozatosan szívódik fel, így tartós eredményt biztosít. Használat után felfrissülök. Fogok még vásárolni egy másik termékcsaládból.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.